Topí i když nehoří! Kamna stavíme vždy na míru Vašemu domu!

Krby pro Ostravu

moderní krb v retro stylu

Mít doma krb to bych chtěl mít snad úplně každý. Je to reprezentativní věc a zároveň plně funkční část domova, resp. většinou obývacího pokoje. Krb Vás navíc činní svobodnými a nezávislými na rozmarech dodavatelů energií.

Nabídka krbů na trhu je více než pestrá. Pro někoho může být i poměrně těžké si vybrat ten svůj pravý. A někdo během hledání nakonec zjistí, že jeho potřebám budou lépe vyhovovat kachlová kamna nebo krbová kamna.

Pokud zvolíte krb, tak je pro Vás velmi dobrou zprávou, že krby Biofire se velmi výrazně liší od většiny běžně dostupných krbů.

Tato odlišnost je zásadní a zaručuje Vám mnoho výhod. Proto také tyto krby najdete v nejednom městě (Ostrava, atd.), vesnici či někde na samotě.

V čem je ten zásadní rozdíl a proč jsou tyto krby tak výjimečné?

Krby Biofire jsou stavěny na míru z vysoce kvalitní žáruvzdorné keramiky (ze šamotu). Tím se zcela zásadně odlišují od všech běžných krbů vybavených kovovou vložkou.

Každý náš krb je funkčně maximálně efektivní originál. A když říkáme, že stavíme krby Vám na míru, tak opravdu přesně na míru každému konkrétnímu zákazníkovi bez ohledu na to, kde se nacházíte. Ať se nacházíte v Ostravě či někde jinde po republice. Váš krb Biofire bude to postaven jako to nejlepší topidlo, které v daném prostoru je možné provozovat.

krb s ozdobami moderní krb

Stručný výběr z výhod krbů Biofire

Výhod je hned několik a platí samozřejmě obecně, tj. nejen pro Ostravu:

Podrobnější informace nejen o krbech pro Ostravu najdete v části Kamna, krby a sporáky.

Obrázky kachlových kamen Biofire

Obrázky byly náhodně vybrány z fotogalerie produktů Biofire.

Kachlová kamna Biofire - ukázkaKachlová kamna Biofire - ukázkaKachlová kamna Biofire - ukázkaKachlová kamna Biofire - ukázka